Діяльність нинішнього уряду є такою, що не відповідає запитам і вимогам українського суспільства, а тому заслуговує на найнижчу оцінку з боку парламентарів.

 

Про це у кулуарах Верховної Ради України сказав народний депутат України фракції «Самопоміч» Роман Семенуха, коментуючи результати діяльності Кабінету Міністрів України, передає INTV.

«Медична, освітня, пенсійна реформи - такої катастрофи, мені здається, за всі роки не було. Насправді, моя оцінка - двійка», - сказав він.

 

За словами парламентарія, серйозні і системні прогалини у діяльності нинішнього уряду є очевидними, адже «ситуація у країні є неприйнятною». А тому уряд спільно із парламентарями повинні працювати у такому напрямку, щоб потреби суспільства були задоволені повною мірою.

«Якщо парламент разом із урядом не буде ухвалювати важливі речі - перерахування пенсії людям, запровадження другого накопичувального рівня щодо пенсійного забезпечення, голосування за створення Вищого антикорупційного суду, повернення грошей аграріям, ухвалення нового виборчого закону - це не буде правильною ситуацією для країни», - перерахував Роман Семенуха.

 

 

Софія ЗАРУДНА

INTV