Якби вибори президента відбулися найближчим часом, то Петро Порошенко не потрапив би навіть до другого туру, а найбільший відсоток підтримки населення отримала б лідер «Батьківщини», Юлія Тимошенко.

Такими є результати дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», оприлюднені у четвер на прес-конференції у Києві.

Так, серед усіх опитаних, лідером надалі залишається Юлія Тимошенко, за неї готові проголосувати 9% респондентів.

 

Друга позиція у рейтингу в А. Гриценка, його підтримують 7% українців, по 6% рівень підтримки у Ю. Бойка та двох шоуменів - С. Вакарчука і В. Зеленського.

 

рейтинги

 

А ось рейтинг нинішнього президента стабільно падає, нині він як і у радикального лідера, О. Ляшка - складає вже 5%.  

 

Що цікаво, Петро Порошенко є лідером антирейтингу: майже половина опитаних українців не проголосували б за нього за жодних умов.

 

Водночас, серед тих, хто збирається проголосувати і вже визначився із своїм вибором, найбільша підтримка серед кандидатів також у Ю. Тимошенко, - вона отримала би близько 14%, А. Гриценко - 11%.

 

Для Петра Порошенка прогноз знову невтішний - він отримав би 9% голосів, як і лідер «Опозиційного блоку», Ю. Бойко та фронтмен «Океану Ельзи», С. Вакарчук.

«Загалом, ці результати наближені до умовного першого туру і ми можемо зараз спрогнозувати приблизно, як би він виглядав, якщо би вибори відбулися завтра», - зазначив під час презентації заступник директора Соціологічної групи «Рейтинг», Любомир Мисів.