Політик переконана, що вибори до Об'єднаних територіальних громад, а вже відбулося шість хвиль і участь у них взяли мільйони українців, демонструють зростання рівня підтримки партії «Батьківщина».

«Вони («БПП» - прим.) цю свою «перемогу» оголошують вже шостий раз. Шостий раз після виборів в ОТГ у «БПП» оголошували про свою перемогу. А потім, через декілька тижнів, вони мовчали, коли ЦВК по суті показувала наші результати і ми шостий раз займаємо перше місце. І якщо під час п'ятої хвилі виборів в ОТГ «Батьківщина» отримала 30.7% підтримки виборців, то на виборах 29 квітня партія взяла вже 35.4%», - наголосила Ю. Тимошенко під час прес-конференції у Києві, передає INTV.

 

Лідер «Батьківщини» також прокоментувала перспективи майбутньої президентської кампанії. Як відомо, згідно останніх даних соціологічних досліджень, Петро Порошенко може навіть не потрапити до другого туру виборів президента України у 2019 році.   

«З нашою командою, скоріше за все, вже не вийде у другий тур діючий президент. Тому що всі реальні симпатії і антипатії людей, їх віра і зневіра показують, що сьогодні по рівню підтримки, без фальсифікації таких виборів президент знаходиться на 4-5 місці. І вже нема у нього жодного шансу виходити до другого туру. І я вірю у те, що у другий тур можуть вийти нові політики, які можуть конкурувати чесно. І, можливо, ці вибори, які відбудуться вже буквально через 10 місяців, вони покажуть справжню, чесну конкуренцію і дадуть право українцям насправді вибрати без тиску та фальсифікацій тих, кого вони хочуть бачити», - сказала Ю. Тимошенко.

 

За її словами, вибори в ОТГ показали, що «ніякі брудні технології, ніякі фальсифікації, ніякі репресії і тиск владі не допоможуть».

«Наша команда впевнена у своїй перемозі на президентських і парламентських виборах. Ми не сумніваємося, ми знаємо як боротися з усіма фальсифікаціями, адмінресурсами, з підкупами і ми зараз, вже в шостий раз на виборах до ОТГ, це продемонстрували», - підсумувала політик.