Український підприємець Ігор Коломойський в інтерв'ю DW, що було оприлюднене в середу, 16 травня, заявив про бажання президента України Петра Порошенка контролювати всі телеканали в країні.

 

Підприємець назвав себе "світоглядним опонентом" українського президента, зокрема, у ставленні до свободи слова. "Порошенко, для того, щоб вдруге обратися президентом, повинен повністю контролювати всі телеканали. Ну, як у нашого північно-східного сусіда", - пояснив Коломойський.

 

Водночас він зазначив, що не може зараз говорити про якесь переслідування з боку влади.

"У нас відбувається позиційна якась війна, але вона в межах закону... Так, є різні забаганки, ми знаємо, чого хоче Петро Олексійович. Він прогнозований у цьому плані. Він хоче "1+1" на вибори", - заявив Коломойський. При цьому він запевнив, що президент в жодному разі не отримає телеканалу.

 

Нагадаємо, що в минулому Ігор Коломойський був контролюючим акціонером націоналізованого в грудні 2016 року "Приватбанку". Структурам підприємця належать також український телеканал "1+1" та 43 відсотки нафтовидобувної компанії "Укртатнафта".