Президент США Дональд Трамп та лідер КНДР Кім Чен Ин підписали підсумковий документ після тривалих та історичних перемовин, що проходять у Сінгапурі.

Про це повідомляє ТСН.

 

"Дякую всім. Ми всі побачимо, що буде далі. Ми дуже задоволені тим, що відбулося сьогодні. Я думаю, наші відносини з Північною Кореєю будуть зовсім іншими, ніж раніше. Ми обидва хочемо дещо робити, ми обидва будемо щось робити... Люди будуть вражені, люди будуть задоволені, і ми подбаємо про найбільшу та дуже небезпечну проблему для світу", - заявив Трамп під час підписання.

 

 

Раніше президент США заявляв, що переговори з лідером КНДР пройшли "набагато краще, ніж будь-хто міг очікувати".

 

З'явився текст спільної заяви президента США Дональда Трампа та очільника Північної Кореї Кім Чен Ина за результатами їхнього саміту в Сінгапурі

Про це повідомляє видання Reuters.

 

У документі зазначається, що Трамп і Кім Чен Ин провели всебічний, поглиблений і щирий обмін думками щодо питань, пов'язаних зі встановленням нових відносин між США і КНДР, а також з побудовою міцного і надійного мирного режиму на Корейському півострові.

 

Президент Трамп зобов'язався надати гарантії безпеки КНДР, а голова Кім Чен Ин підтвердив свою тверду і непохитну прихильність повній денуклеаризації Корейського півострова.