Виступом на форумі «Новий курс України» та своїми пропозиціями до суспільства лідер «Батьківщини» виграла.

І Петро Порошенко, і Юлія Тимошенко по-різному вступили у «дочасну президентську кампанію».

Про це розповів під час прес-конференції у Києві Віктор Небоженко, директор соціологічної служби «Український Барометр», передає INTV.

«Він (Порошенко - прим.) створив «список 47-ми». Тобто, першим ділом він «нейтралізував» найвідоміших експертів тим, що він надає їм примусову охорону, захист тощо. Люди шоковані, тому що це, як правило, тонко організований, а люди - з «гарною косметикою» і зарплатами - вони такого не очікували і це достатньо сильний удар. У сукупності з несудовими закриттями сайтів і технічними можливостями перекрити будь-який канал від «Інтера» до «112» ми бачимо, що таким є старт президентської кампанії Порошенка. Тимошенко ж пішла іншим шляхом, вона ризикнула та створила достатньо потужну доповідь», - сказав експерт.

Саме через форум, через «цей текст» лідер «Батьківщини» запропонувала відомим експертам прийняти участь у формуванні уявлення щодо майбутнього України.

«А це - різні речі. Якщо в одному випадку президент Порошенко пішов через шантаж, то Тимошенко - через інтелектуальні пропозиції», - наголосив В. Небоженко.

Від Ю. Тимошенко він очікує повноцінної президентської виборчої кампанії - її програми. Вона повинна бути «чіткою і там є свої закономірності». 

«З цього всього матеріалу слід зробити програму. Як ім'я і по-батькові є у будь-кого з нас, так і будь-який кандидат не може пройти лише на ідеях прогресу, перспектив. Він повинен все одно сформувати програму, яка, з точки зору політтехнології, транслюється населенню», - підкреслив директор соціологічної служби «Український Барометр».

Ідеї, які прозвучали на форумі «Новий курс України», директор Інституту глобальних стратегій, Вадим Карасьов порівняв з «булкою, з якої слід ще дістати родзинки».

 

«Там багато родзинок, але є також і суперечливі ідеї. Хоча, звісно, є і перлини. Залишилось відділити ці перлини від суперечливих думок, аби сама ідея «Нового курсу України» заграла новими фарбами і отримала відгук не просто в експертних еліт чи просто еліт, а отримала відгук у виборців», - зазначив політолог.