Президент Порошенко має намір ініціювати ескалацію війни в Україні заради того, щоб залишитися при владі на другий термін.

 

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила сьогодні під час програми «Доброго ранку, країно!» на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ».

«Порошенко хоче ініціювати початок великої війни в Україні, щоб додатково були захоплені території України. Він хоче вводити надзвичайний стан, щоб не проводити в країні вибори», - наголосила вона.

 

Лідер партії повідомила, що для реалізації цього плану зараз вже розпочався переговорний процес влади з тими, хто нібито очолює фейкові ДНР і ЛНР, хто окупував частину Донбасу.

«Оточення президента і сам президент мають дружні стосунки з тим, хто нібито очолює фейкові ЛНР і ДНР», - зауважила політик.

 

Юлія Тимошенко попередила президента про те, що весь світ дізнається про його підступність, якщо він піде цим шляхом - «по суті, початку нової військової ескалації в Україні заради збереження своєї влади і щоб не проводити вибори».

«Ми не дамо вам цього зробити. Зупиніться у своєму прагненні до корупції, до збереження влади будь-яким шляхом», - закликала лідер партії.

 

Вона також нагадала, що на сьогодні найбільша контрабанда йде саме через окуповані території і найбільша корупція - на війні.

«Заробляння грошей на війні відбувається спільно: українська вища влада разом з тими, хто окупував території України», - обурилася народний депутат.

 

Водночас Юлія Тимошенко переконана, що ніщо не допоможе Порошенкові залишитися на другий президентський термін, щоб далі принижувати країну.