«З тим складом ЦВК, який запропонував президент, залишається поставити лише транзитний сервер у маєтку Порошенка в Козині».

Незалежно від того чи буде прийнятий законопроект щодо збільшення членів Центральної виборчої комісії,  чи ні, «все знову відбувається шляхом кулуарних домовленостей». Втім, легітимність такої ЦВК буде досить умовною.

 

Таку думку висловив під час прес-конференції у Києві політтехнолог Андрій Золотарьов, передає INTV.

«Над командою президента є така фобія, особливо після довиборів в ОТГ, на яких «Батьківщина» несподівано показала достатньо потужну силу, показала дуже високий результат, - це лише підстьобнуло ті страхи перед Тимошенко. Природно, нині ставка робиться на те аби мати підконтрольну ЦВК, максимально комфортну президенту (Порошенку - прим.)», - сказав він.

«З тим складом ЦВК, який запропонував президент, залишається поставити лише транзитний сервер у маєтку Порошенка в Козині», - додав А. Золотарьов.

 

Відповідно, легітимність таких виборів, на його переконання, буде «досить умовною».

 

Головною ж проблемою, на думку політтехнолога, є фобія Банкової втратити владу і фобія того, що «переможе Тимошенко».

«Це все веде до того, що вибудовується інфраструктура під майбутню президентську кампанію, якій буде підпорядковане все. Це і мережі підкупу соціальної корупції, це силовий елемент, це адміністративний ресурс. Але без підконтрольної ЦВК вся ця система працювати не буде. Тому, наплювавши на будь-яку пристойність і умовності, нині формується ось такий керований, персонально керований президенту склад Центральної виборчої комісії», - підсумував політтехнолог.