Народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко підсумував результати роботи восьмої сесії Верховної Ради України VIII скликання.

Так, за його словами, серед позитивних моментів - ухвалення законів, які змінюють структуру керування Міністерством оборони України, закони про Нацбезпеку, вирішення проблемних питань в аграрному секторі, зміни до Податкового кодексу.

«Серед негативних моментів - повна відсутність розгляду соціальних законопроектів», - зауважив політик.

 

На думку народного депутата від «Батьківщини», у цій ситуації явно простежується політика уряду.

«Політика уряду направлена виключно на заробляння коштів до бюджету та намаганням зібрати з підприємців більше податків. І це замість того, щоб надати допомогу незахищеним верствам населення у складний період і створити нові робочі місця! Хоча головна функція держави - допомога людям», - нагадав Вадим Івченко.

 

Окрім того, парламентарій висловив свої очікування щодо нового політичного сезону.

«Наступної дев'ятої сесії парламенту очікуємо збільшення політичних течій. Розпочинається передвиборчі перегони і кожен намагатиметься проштовхнути закони, які обіцяли виборцям. Також думаю, буде багато кадрових призначень, щоб задовольнити певні групи впливу, зокрема і фінансово-промислові. Це потрібно для того, щоб об'єднати їхні ресурси навколо певних кандидатів. І цим точно користуватиметься президент, оскільки він зараз має адміністративну можливість формувати різні гілки влади», - підсумував народний депутат.