Лідером електоральних настроїв українців, як і в останні декілька років, залишається лідер «Батьківщини», Юлія Тимошенко.

Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

«Серед тих хто має намір взяти участь у виборах її показник становить наразі 17% і це - однозначне лідерство адже наступний кандидат з показником 9,7% є Анатолій Гриценко. Тобто, розрив є досить значним», - сказав під час прес-конференції у Києві, Олексiй Антипович, керівник Соцiологiчної групи «Рейтинг», передає INTV.

 

Крім того, за лідера партії «Опозиційний блок», Юрія Бойка готові віддати свої голоси 8,9% українців, за лідера партії «Слуга народу», Володимира Зеленського - 8,5%, за лідера Радикальної партії, Олега Ляшка - 8,1%, за нинішнього президента України Петра Порошенка - 7,8%, за музиканта Святослава Вакарчука - 6,6%.

 

Водночас, згідно з дослідженням, антирейтинг українських політиків надалі очолює президент Петро Порошенко: практично половина опитаних респондентів не проголосувала б за нього у жодному випадку.

 

Опитування було проведене соціологічною групою "Рейтинг" з 22 червня до 5 липня 2018 року.

Дослідження охопило все населення України віком від 18 років, репрезентативність була представлена за віком, статтю, регіонами і типом поселення.

Загалом було опитано 3200 респондентів. Похибка дослідження становить не більше ніж 1,7%.