Президент Російської Федерації Володимир Путін повинен відповідати за скоєні злочини, та «отримати вирок як міжнародний убивця».

 

Про це із парламентської трибуни сказала народний депутат фракції «Самопоміч» Олена Сотник.

«Триста людей сіли в літак абсолютно впевнені в тому, що світ безпечний. Вони летіли додому, до своїх рідних, на наукові конференції та були впевнені, що їм нічого не загрожує. Але вони не знали, що в світі вже сьогодні є Путін і є Російська Федерація - держава-терорист», - сказала Олена Сотник під час обговорення проекту ратифікації Угоди між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року.

 

Водночас політик повідомила, що відповідна ратифікація може призвести до того, що «Путін нарешті сяде на лаву підсудних та отримає свій вирок як міжнародний убивця».

«І не тільки за цих триста людей, а ще за багато-багато смертей. Я вважаю, що висновки міжнародної слідчої комісії є достатніми для того, щоб не тільки Путіна посадити на лаву підсудних. Вони є достатніми, щоб визнати Російську Федерацію державою-терористом», - наголосила вона.

 

Олена Сотник разом із тим закликала європейських колег «ізолювати Російську Федерацію як державу-терориста».

 

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада ратифікувала Угоду між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року.

 

 

Софія ЗАРУДНА

INTV