Юлія Тимошенко  має найвищий президентський рейтинг і випереджає своїх найближчих конкурентів  майже вдвічі.

 

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, яке провів Київський  міжнародний  інститут соціології (КМІС).

 

Так,  19,3%  з  тих, хто визначився, проголосували б за Юлію Тимошенко.  Друге місце між собою ділять президент Петро Порошенко - 11,9% та шоумен Володимир Зеленський -  11,8%

 

Як зазначено, у прес-релізі КМІС, власне, саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони проводилися в середині вересня.

 

Партія Юлії Тимошенко також залишається лідером симпатій українців серед політичних сил.

Так, електоральні настрої населення щодо виборів до Верховної Ради такі: 19,6%  з тих, хто визначився, проголосували б за «Батьківщину»,  11,2% - за партію «Блок Петра Порошенка», 10,1% - за «Опозиційний блок». Далі йдуть партії  «За життя» та «Громадянська позиція» ( по 9,3%) та партія «Слуга народу» та Радикальну партія О. Ляшка, які набрали трохи більше 8% підтримки.

 

Дослідження  проводилось з 8 по 23 вересня 2018 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2026 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.