Проект державного бюджету на 2019 рік є нереалістичним до виконання і антисоціальним для українського населення.

Про це під час брифінгу у парламенті сказав народний депутат фракції "Самопоміч" Роман Семенуха.

"Є великі сумніви щодо того, що дохідна частина проекту державного бюджету на 2019 рік є належним чином обрахованою і реалістичною. Так, у дохідну частину закладається нічим не аргументована цифра доходів від приватизації у розмірі 17 млрд грн. Це - нереальний показинк, який щороку не виконується", - сказав він.

 

У той же час, політик звернув увагу на те, що дефіцит Пенсійного фонду урядом пропонується збільшити із 139 млрд грн до 160,5 млрд грн. І також незрозумілою є соціальна політика щодо питань виділення субсидій населенню.

"Закон про бюджет на 2018 рік передбачав виділення субсидій населенню у розмірі 71 млрд грн, а на 2019 рік - лише 55 млрд грн. Отже, не всі отримають субсидії у необхідному розмірі", - зауважив він.

 

У свою чергу, як зазначила народний депутат фракції "Самопоміч" Тетяна Острікова, уряд у проекті бюджету на 2019 рік передбачає збільшення надходжень від податку на доходи фізичних осіб.

 

"Уряд збирається своїми перевірками здійснити наступ на нелегальних і неоформлених працівників, які працюють на підприємствах малого і середнього бізнесу", - наголосила вона.

 

 

Софія ЗАРУДНА

INTV