Дружина арештованого в Китаї колишнього глави Інтерполу Мена Хунвея Грейс заявила, що побоюється за своє життя і за життя синів-двійнят.

 

В інтерв'ю CNN вона розповіла, що їй телефоном погрожував невідомий. Він зателефонував їй незабаром після зникнення її чоловіка і пообіцяв, що за нею прийдуть "дві команди".

Також вона повідомила, що їй постійно телефонують з консульства Китаю, але зустрічатися з дипломатами вона готова лише в присутності адвоката і журналістів.

 

 

За словами жінки, її чоловік побоювався, що його можуть затримати, оскільки він критикував уряд за непрозору політику щодо затримань людей.

Свого чоловіка вона вважає чесною і законослухняною людиною.

Зараз Грейс Мен разом з синами живе у Франції.

 

5 жовтня правоохоронні органи Франції почали розслідування за фактом зникнення президента Інтерполу Меня Хунвея. Його дружина розповіла, що зв'язок з її чоловіком зникла після 29 вересня - коли він поїхав у відрядження до Китаю.

Згодом виявилося, що його затримали китайські спецслужби в зв'язку з підозрою в порушенні закону на території КНР.

 

7 жовтня Китай офіційно підтвердив арешт Хунвея. Його дружина також зізналася, що 25 вересня чоловік надіслав їй фото ножа, щоб попередити, що він в небезпеці, і повідомлення: "Чекай мого дзвінка".

Після цього в Інтерполі повідомили, що Мень Хунвей пішов з посади глави організації.

 

Влада Китаю звинуватила Меня Хунвей у хабарництві і низці інших злочинів.