Середньостатистичний виборець Лідера Партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко - активна людина із власною позицією, віком 40-49 років, проживає у місті і селі на Півдні, Сході, Півночі і інших регіонах країни.

 

Про це під час прес-конференції повідомив соціолог Андрій Єременко, засновник дослідницької компанії «Active Group».

«Завжди вважали, що за Юлію Тимошенко голосує старше покоління, і що це сільське населення. Але з'ясувалось, що Юлію Тимошенко готова підтримати вікова група - 40-49 років (14,7% респондентів). Тобто, це люди поважного віку, але економічно активні, просунуті, і ті, хто має певну активну позицію», - сказав він і додав, що, натомість, Анатолія Гриценка і чинного президента України Петра Порошенка підтримує більш старше покоління.

 

За словами Андрія Єременка, щодо регіонального розподілу, то Лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко особливо активно підтримують на Сході, Півдні і на Півночі, дещо меншою мірою - на Заході України.

«Річ в тому, що у нас є чинний президент, який на Сході і Півдні сприймається як абсолютне зло», - зауважив він.

 

Також Андрій Єременко наголосив, що Юлію Тимошенко, яку завжди вважали такою, що користується найбільшою підтримкою серед сільських жителів, відповідно до соціологічного дослідження підтримує як місто, так і село.

«У Юлії Тимошенко між містом і селом - показник у межах похибки. А от у Анатолія Гриценка село помітно переважає, у Порошенка - рівномірно», - зауважив він.

 

 

Софія ЗАРУДНА

INTV