Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) за три роки завершили 22 кримінальних провадження, але лише три людини були засуджені.

Про це під час прес-конференції повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Кравець, передає INTV.


«Станом на сьогодні судовими рішеннями закінчено 22 справи, маємо 2 реальних вироки, за корупційні злочини засуджено 3 особи. При цьому 19 вироків - обвинувальні, але постановлені за наслідками укладення угод. Була ще 1 ухала про закриття провадження і звільнення від кримінальної відповідальності», - перерахував він.

 

«Чому немає «великої риби», тому що справи або просто не розпочинають слухати по суті, або слухають «мляво», - додав прокурор.

 

Відповідаючи на запитання щодо того, чому справи фактично не просуваються, прокурор наголосив, що як прокурор САП не може сказати, що «винні лише суди», але «станом на сьогодні ми розглядаємо питання моніторингу наших судових засідань».

«Ми не маємо можливості швидко і якісно представляти матеріали в судах, як ми того б хотіли. Але прокурори САП роблять все можливе, аби це відбувалось швидше (...)», - сказав Віталій Кравець.

 

 

Софія ЗАРУДНА, INTV