Лідер «Батьківщини» залишилась враженою від великої кількості силовиків біля Адміністрації Президента на вулиці Банковій під час проведення мітингу проти скасування рішення уряду щодо підвищення вартості газу на 23,5% з 1 листопада 2018 року.

 


Юлія Тимошенко разом з депутатами понесла вимогу від людей до Петра Порошенка, але для цього їй довелося пройти декілька кордонів поліції.

«По-перше, три паркани, де люди не можуть пройти за будь-яких обставин і будь-що сказати президенту, якого вони обрали. По-друге, все подвір'я біля людей забито силовиками, яких пригнали проти людей так само як приганяв Янукович. Нічого не змінилося. І якщо б люди зараз почали рухатися для того щоб вручити президенту вимогу про скасування підвищення ціни на газ, то у мене не було б сумнівів, що силовики діяли б проти народу так само, як діяли силовики за дорученням Януковича під час Майдану Гідності», - сказала лідер «Батьківщини» у коментарі INTV.  

«Нічого не змінилося. І людина - президент України Порошенко, який прийшов на хвилі особливої довіри людей після Майдану Гідності, сьогодні перетворився у ще більш «низьку» особу ніж Янукович, якого Майдан Гідності зміщував з посади президента», - додала Ю. Тимошенко.

За словами політика, до приймальні президента її, а також і народних депутатів - не впустили.

«Ми - депутати, прийшли до президента (якщо не впустили учасників мітингу) щоб вручити йому вимогу людей про скасування підвищення ціни на газ. Ми - депутати, за Конституцією маємо право зайти до президента, але навіть нас, не те що людей, а навіть депутатів, мене - як лідера фракції не впустили до приймальні президента. І я переконана, що він там ховається у кабінеті, виглядає у вікна і боїться людей, але у той же час продовжує робити проти людей злочини. Я хочу твердо сказати - цьому президенту і його корумпованій мафії залишилося знущатися над країною всього шість місяців. Це рівно стільки часу залишилося до президентських виборів, до їх завершення. Це означає, що вже не так довго він буде мучити Україну і українців», - зазначила Ю. Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» підкреслила, що як тільки президент Порошенко залишить свою посаду, усі винні чиновники відповідатимуть за свої дії.

«По-перше, всі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за те, що незаконно діяли, за те, що довели українців до крайнього ступеня бідності, за те, що корумпували країну у небачених масштабах, за підвищення необґрунтованих цін і тарифів - вони за це будуть відповідати. За те, що тарифи, які люди платять - вони частково переписують на свої офшори. За все це вони відповідатимуть. А ціни на газ будуть знижені для людей мінімум вдвічі, тому що ціна абсолютно необґрунтована», - заявила політик.

На переконання Ю. Тимошенко, чергове підвищення вартості природного газу боляче вдарить по українцям.

«У 60% родин, якщо ще одне підвищення ціни на газ, тепло і гарячу воду відбудеться, просто не залишиться грошей на їжу. А на фоні цього президент ще дав доручення і у бюджеті на наступний рік скоротили на 30% обсяг субсидій. Це означає, що підвищують тарифи, а субсидії скорочують. Це якраз той великий обман, який відбувається по відношенню до українців», - наголосила лідер партії ВО «Батьківщина».