Провладна парламентська більшість саботує розгляд проекту постанови №3216 про скасування підвищення ціни на газ для населення та запровадження мораторію на подальше підвищення цін.

 

Про це сказала Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, коментуючи телеканалу «Інтер» хід розгляду питання щодо скасування підвищення ціни на газ, передає INTV.

«Триває повний саботаж мафією розгляду Верховною Радою проекту постанови про скасування підвищення ціни на газ і запровадження мораторію. На жаль, голова парламенту Андрій Парубій відмовився давати доручення профільному комітету розглянути відповідне питання і винести у порядок денний, хоча це обов'язок голови Верховної Ради», - сказала Юлія Тимошенко.

 

Політик нагадала, що шість парламентських фракцій і груп, крім «Блоку Петра Порошенка», підписали проект постанови, відповідно до якого, по-перше, передбачається передача газу українського видобутку на потребу українцям, по-друге, скасування рішення уряду, який за дорученням президента Петра Порошенка підняв ціни на газ на 23,5%, та, по-третє, запроваджується мораторій на подальше підвищення ціни на зростання тарифів, проте це питання досі не винесено у сесійний зал для голосування.

«Це не парламент, а збіговисько корупціонерів за інтересами», - заявила парламентарій.

 

Голова фракції «Батьківщина» наголосила, що незаконне і необґрунтоване підвищення тарифів на газ на 23,5% потягне за собою підвищення тарифів на тепло і гарячу воду, в той час як у проекті державного бюджету на 2019 рік передбачено значне зниження обсягу житлово-комунальних субсидій.

«Більшість людей у відчаї, адже у проекті бюджету на 2019 рік на 22% скорочено обсяг субсидій на житлово-комунальні послуги. Це - удар по кожному українці», - різко сказала вона.

 

Юлія Тимошенко додала, що фракція «Батьківщина» ухвалила рішення не підтримувати інші питання у парламенті до тих пір, поки не будуть виконані вимоги фракції «Батьківщина», а також низки інших фракцій і депутатських груп.

«Ми будемо робити все задля того, аби скасувати підвищення ціни на газ. І після виборів, справжній новий президент перегляне відповідні положення, і український газ буде належати українцям, буде встановлено адекватну ціну на газ, а кожен причетний до незаконних дій корупціонер буде відповідати за Кримінальним кодексом України», - підсумувала політик.

 

INTV