Робота Верховної Ради України є малоефективною через відсутність парламентської більшості і фактичний старт виборчої кампанії.

Про це у кулуарах Верховної Ради України сказав народний депутат фракції «Батьківщина» Іван Крулько.

«Парламентський тиждень є малоефективними, тому що Верховна Рада фактично увійшла у процес виборів, що вливає на її роботу», - сказав він.

Крім іншого, за словами політика, ключова проблема також полягає у тому, що «нині відсутня парламентська більшість, яка не має достатньо голосів для ухвалення тих чи інших рішень».

«Вони не дають голосів навіть на соціальні закони, які не ставлять у порядок денний», - наголосив він.

Іван Крулько також обурився тим, що провладна парламентська більшість саботує розгляд проекту постанови про скасування підвищення ціни на газ для населення та запровадження мораторію на подальше підвищення цін.

Політик нагадав, що шість парламентських фракцій і груп, крім «Блоку Петра Порошенка», підписали проект постанови, відповідно до якого передбачається передача газу українського видобутку на потребу українцям, скасування рішення уряду про підвищення ціни на газ на 23,5%, та запровадження мораторію на подальше підвищення ціни на зростання тарифів. Але відповідне питання досі не винесено у сесійний зал для голосування.

«Влада боїться винесення відповідного питання у сесійний зал, адже розуміє, що знайдуться голоси для підтримки відповідного питання, і після цього президенту доведеться ухвалювати рішення щодо зниження ціни на газ», - сказав він.

Іван Крулько наголосив, що «Батьківщина» буде наполягати на тому, щоб були виконані вимоги фракції «Батьківщина».

«Ми будемо стояти на тому, щоб питання мораторію було проголосоване, а ціна на газ знижена принаймні до попереднього рівня, тому що люди віддають останні заощадження за попередній опалювальний сезон», - резюмував парламентарій. 

 

Софія ЗАРУДНА, INTV