Щойно, о 10-25, в прес-центрі "Батьківщини" завершилась прес-конференція Юлії Тимошенко, присвячена учорашнім виборам до Об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

 

Саме присвячена, і не тільки тому що наступають Різдвяні й Новорічні свята, а й тому, що результат святковий: на виборах депутатів до рад ОТГ з рекордним результатом 35.7 відсотка перемогла «Батьківщина». Перекривши на 0.1% свій же квітневий рекорд!
Друге місце, як і у квітні, у БПП, але з істотним падінням: було 27%, залишилось - 22.7% (коефіцієнт фальсифікації не враховано).
Третій призер також звичний - Аграрна партія України - 8.3%. Вітаю!

 

Наступні результати є такими: 7.1% Радикальна партія О. Ляшка. Теж непогано. Як і 7.0% - УКРОПу І. Коломойського (утім кожна господиня знає: укропу кладуть потроху). 
3.4% - Народний фронт А. Яценюка. Скромно, але значно краще за попередній результат. Яценюк повертається?
3.0% - «Самопоміч». Просто скромно. А далі аутсайдери (депутатів від котрих все одно вітаю!): «Громадянська позиція» А. Гриценка - 1.6%, «Свобода», яку наразі з одним лідером вже не ув'язати - 1.0%.

 

Мінімальні уточнення ще можливі, але сутність вже ясна: «Батьківщина» перемогла на усіх сімох масових виборах до ОТГ і швидкість зростає: «Наша команда впевнено набирає підтримку людей» (з прес-конференції Ю. Тимошенко).

 

Але коментар до результатів пані Юлія почала не зі своєї переможної команди, а з подяки усім виборцям, які у непогідь прийшли на вибори (приєднуюсь!), особливо тим, хто підтримав «Батьківщину» (також приєднуюсь), і, звичайно, - самим кандидатам і активістам своєї партії, які під шаленим адміністративним тиском не тільки встояли, а й перемогли!

 

І про перспективи виборів президентських: «З таким громадянами і такою командою, їм не сфальшувати. Це будуть вибори, де добро переможе зло», - впевнена пані Юлія. Акцент на фальшуванні не випадковий - іншого ресурсу у влади не зосталось.
А тому внутрішньополітичні перспективи нового-2019-го райдужні: «З Новим Роком, з Різдвом Христовим, Слава Україні!»