Юлія Тимошенко вважає 2019 рік вирішальним для України. Саме тому одразу після перемоги на президентських виборах вона не втратить жодної хвилини - діятиме негайно та сильно.

«Велика Україна - це моя мета, від якої я не відступлюся ані на крок! Саме тому я балотуюся сьогодні у президенти», - сказала лідер «Батьківщини» під час Форуму єднання, який сьогодні проходить у Києві.

Вона наголосила, алгоритм її програми виписаний і вже сформований по днях і по годинах її великою всеукраїнською командою. Разом із найкращими інтелектуалами країни Юлія Тимошенко розробила для України Новий курс.

«Новий курс - це повна, всеохоплююча, кардинальна перебудова України в усіх її сферах на основі проекту, який розробили ми, українці, креативний клас нашої нації», - сказала політик.

Цей документ включає п'ять ключових напрямів: Нова стратегія миру та безпеки, Нова Конституція, яка створюватиме основи для нашого відродження, Нова економічна стратегія, Нова соціальна доктрина, яка дасть людям відчуття щастя життя в Україні та Нова молодіжна політика.

Юлія Тимошенко обурена тим, що сьогодні, коли Україна переживає один з найдраматичніших моментів в своїй історії: у нас відібрали Крим, на Донбасі - війна, російський агресор окупував частину території України, влада стала на шлях мародерства на власній землі.

«Кремль зацікавлений в тому, щоб в Україні були розруха та хаос, корупція та бідність - одним словом, руїна! І сьогоднішня українська влада все для цього робить... Тому саме чинна влада сьогодні - рука Кремля і слуга Москви. «Рука Кремля» - головна спецтехнологія влади проти непокірних на цих виборах. Навіть демократичні сили, які не з владою, - «рука Кремля», - наголосила вона.

Юлія Тимошенко також визнала, що вона робила помилки, але намагалася їх виправити.

«Я пізнала в політиці велику дружбу та велику й підступну зраду...Я боролася... Навіть будучи владою, я була в опозиції. Але я жодного разу не дозволила собі зігнутися, здатися, скоритися або втекти. Бо це - моя країна бо я частина свого нескореного народу. Бо моя доля - це частина долі моєї нації. І я зроблю все, що в моїх силах, для всіх нас», - підсумувала лідер партії.