Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що отримала посвідчення кандидата у президенти для участі у чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, і тепер офіційно розпочинає президентську кампанію для втілення у майбутньому докорінних змін в Україні.

Про це сказала Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко на брифінгу у ЦВК після вручення їй посвідчення кандидата в президенти для участі у чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

«Сьогодні я отримала посвідчення кандидата в президенти України, і тепер я офіційно розпочинаю президентську кампанію. У мене немає сумнівів, що в цій кампанії я зможу отримати перемогу», - сказала Юлія Тимошенко.

Політик наголосила, що вона як кандидат у президенти розпочинає президентську кампанію для здійснення принципових і докорінних змін в країні, запит на які сформувало українське суспільство, зокрема, у соціальній, економічній і інших галузях життя країни.

«Моя мета виключно одна: я іду, щоб закінчити епоху несправедливості, руйнації економіки, фінансових можливостей кожної родини. Я іду для того, щоб розпочати світлий період історії України - період становлення, розквіту української економіки, повергнення людям поваги, справедливості, і я вірю, що ми зможемо це зробити разом із всіма українцями», - наголосила політик.

Нагадаємо, 23 січня 2019 року Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко подала документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації її як кандидата на пост Президента України для участі у президентських виборах 31 березня 2019 року.