Представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій «Побратими України» подали до суду позовну заяву проти ветерана російсько-української війни Олексія Гетьмана щодо захисту честі, гідності і ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Військові нагадують, що Олексій Гетьман в ефірі українських мас-медіа заявив, що на партійному з'їзді ВО «Батьківщина» присутні військові використали статус учасників бойових дій у політичних цілях, а також отримали грошову винагороду у розмірі $10 тис. за участь.

«Ми прийшли до суду, щоб подати позовну заяву за наклеп на наших побратимів, воїнів і «кіборгів», які брали участь у події на підтримку Юлії Тимошенко. Мова йде про те, що ми були на «підтанцьовці» на з'їзді, хоча ми були почесними гостями, та що ми безпосередньо отримали по $10 тис.», - сказав заступник голови ВС УБД «Побратими України» Роман Смішний.  

 

kiborg


Представники організації наголосили, що якщо не надійде спростування наклепу найближчим часом, то вони вимагатимуть порушення кримінальної справи проти зазначеної особи.

«Подаватимемо заяву, буде кримінальне провадження, я готовий іти на допити... Хай доводять свою думку, але ми не переживаємо, тому що ми солдати чесні, ми захищали свою країну», - додав Голова ВС УБД «Побратими України» Микола Миньо.

Представники спілки наголошують, що на партійному з'їзді ВО «Батьківщина» звертались на підтримку її лідера Юлії Тимошенко від імені громадської організації, але в жодному разі не від імені всіх «кіборгів» України. Разом із тим представники громадської організації нагадують, що мають право підтримувати тих чи інших кандидатів у Президенти, яких вважають достойними.

«У ВС УБД «Побратими України» було колективне рішення. Я підкреслюю - тільки наша організація. Ми не говорили, що ми представляємо «кіборгів» всієї України. А тому всім, хто на нас нападає, хочу сказати: ви маєте право підтримувати будь-кого, адже Україна - вільна і демократична країна. А ми знаємо, кого нам підтримувати, ми ухвалили відповідне рішення, і ми від свого рішення ніколи не відійдемо», - підсумував Голова ВС УБД «Побратими України» Микола Миньо.

 

 

Софія ЗАРУДНА, INTV