РФ продовжує розпалювати створені нею гуманітарну, економічну та екологічну кризи на Донбасі і протягом чотирьох років постійно не дотримується Мінських угод.Про заявило посольства США в Україні у Twitter.

 

 

"Протягом останніх 4 років, що минають сьогодні з моменту підписання Тристоронньою контактною групою Комплексу заходів з виконання Мінських угод, РФ постійно не дотримується цих угод", - зазначається у заяві.

У Посольстві наголосили, що РФ мусить припинити розпалювати створені нею гуманітарну, економічну та екологічну кризи, звільнити українських в'язнів, відвести озброєння та війська, здійснити негайне та всеосяжне припинення вогню.

 

Як повідомляв Укрінформ, РФ ініціювала скликання 12 лютого засідання Радбезу ООН щодо ситуації в Україні під приводом четвертої річниці підписання Мінських угод. Речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко у коментарі власному кореспондентові Укрінформу заявив, що її справжня мета - відволікти увагу від спеціального засідання 20 лютого, присвяченого п'ятій річниці агресії проти України.