Юлія Тимошенко як кандидат в Президенти підписала письмове Зобов'язання перед громадянами України на виконання чіткого плану дій і кроків, які вона має намір реалізувати після перемоги на президентських виборах в Україні.

Про це на прес-конференції у м. Київ сказала кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Як кандидат у Президенти України ставлю підпис під Зобов'язанням перед громадянами України. Я абсолютно точно вірю, що це письмове Зобов'язання мною і командою «Батьківщина» перед громадянами України буде виконано», - сказала вона і пояснила, що відповідні зобов'язання передбачають виконання ініційованого нею «Нового курсу України», до розробки якого долучились провідні фахівці та експерти всієї країни.

За словами політика, якщо вона протягом каденції не виконає чіткого, лаконічного і зрозумілого людям Зобов'язання, то напише «заяву про звільнення з посади Президента України». Також парламентарій повідомила, що сьогодні українці висловлюють глибоку недовіру політикам, а тому вона ініціювала публічне підписання відповідних письмових зобов'язань як кандидата у Президенти перед країною і українцями.

«Виконання наданих зобов'язань можна буде легко перевірити, оскільки це є публічною дією, і кожна людина буде знати, які зобов'язання бере на себе той чи інший кандидат у Президенти», - сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Так, у першу чергу, Юлія Тимошенко взяла на себе зобов'язання встановити мир на всій території України, а Донбас і Крим повернути Україні. Також як новий Президент вона ініціює ухвалення на Всеукраїнському референдумі нової Конституції України для зміни системи управління країною.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також повідомила, що бере на себе конкретні зобов'язання перед молоддю створити всі умови для гідного життя. Так, освіта і наука стануть головним пріоритетом для держави, діти і молодь отримають безкоштовний доступ до всіх рівнів якісної і сучасної освіти, гідне працевлаштування, доступ до системи мікрокредитування, а також отримають одноразову допомогу на народження дитини.

Юлія Тимошенко також взяла на себе зобов'язання запровадити в Україні персоніфіковану систему пенсійного забезпечення і підняти пенсії пенсіонерам, мінімальний розмір яких буде складати 4 тис. грн. Кандидат у Президенти також наголосила, що зобов'язується впровадити медичну реформу на базі страхової медицини, здійснити модернізацію закладів охорони здоров'я і підвищити заробітну плату працівникам. Крім іншого, доходи українців суттєво зростуть.

«Я гарантую, що ми виконаємо зобов'язання із підвищення заробітних плат в Україні до рівня сусідньої Польщі, адже я знаю, які інструменти для цього буде застосовано», - сказала вона.

Кандидат у Президенти також наголосила, що бере зобов'язання перед аграріями створити всі умови для роботи малих і середніх фермерських господарств, впровадити єдиний податок на гектар землі.

Також буде створено всі умови для підприємців і інноваторів, де буде змінена база оподаткування із провадженням податку на виведений капітал замість податку на прибуток, впроваджено податок на реалізацію, скасовано єдиний соціальний внесок.

«Кредити для підприємців стануть повністю доступними, а хто захоче розвивати свій бізнес отримає кредит під 3% річних після реформи кредитно-грошової системи і зміни політики НБУ», - сказала вона.

Юлія Тимошенко також наголосила, що для військових буде затверджено новий контракт, їх зарплата суттєво зросте, а також буде надано соціальний пакет, який зробить службу в армії привабливою. Окрему увагу буде приділено переселенцям, «турбота про яких стане стратегією держави».

Окреме зобов'язання - це ліквідація тотальної корупції в Україні через глобальні зміни в системі управління країною, а нинішні очільники високопосадової корупції відповідатимуть перед законом.

«Хочу попередити всіх, хто очолює корупцію в Україні: ви вперше за 28 років будете реально відповідати за суворим законом, а хто робив корупцію на крові будуть відповідати за законами воєнного часу. Ми переглянемо всю систему відповідальності», - сказала вона.

Юлія Тимошенко також сказала, що зобов'язується переглянути тарифну політику і встановити справедливі тарифи для населення.

«В зобов'язаннях я взяла чіткий пункт, що тарифи на газ будуть знижені удвічі, і як наслідок будуть знижені тарифи на тепло і гарячу воду. Також буде змінено корупційний склад НКРЕКП. І я ці всі зобов'язання виконаю», - підсумувала кандидат у Президенти.