У Черкасах затримали главу місцевого осередку "Національного корпусу" Дмитра Кухарчука, який причетний до організації провокацій 9 березня.

Таку інформацію підтвердив один з представників організації Костянтин Мірошниченко на своїй сторінці в Facebook.

"Дмитра Кухарчука, Женю Свиридова та інших активістів "Національного корпусу" сьогодні затримали після вчорашньої акції. Прийняли жорстко, розбили автомобілі, зараз проводять обшуки без свідків", - зазначив він.

 

 

Провокації в Черкасах: затримано голову "Нацкорпусу"

Інформацію підтвердили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ України, уточнивши, що активістів затримали в рамках кримінальних проваджень, відкритих за ч. 2 ст. 345 (погроза та насильство щодо працівника правоохоронного органу) і ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.

 

"За фактом подій на площі Дружби народів в Черкасах затримали двох найбільш активних осіб, які підозрюються в організації громадян для вчинення хуліганських дій та нанесення тілесних ушкоджень працівникам поліції, які забезпечували охорону громадського порядку", - пояснили у відомстві. 

 

Уточнюється, що правоохоронні органи проводять слідчі дії і вирішують питання про оголошення підозри. В "Нацкорпусі" також заявили, що затримання проходило "зі зброєю, без оголошення звинувачень і з силою". "Сприймаємо, як початок політичних репресій", - йдеться в повідомленні.

 

Провокації в Черкасах: затримано голову "Нацкорпусу" 

 

Нагадаємо, що представники Нацкорпусу намагалися прорватися до сцени, де виступав президент Петро Порошенко, і провокувати бійку.

У партії Блок Петра Порошенка заявили, що за провокацією стоять російські реваншисти і олігархи. 10 березня Кухарчука внесли до бази злочинців "Миротворець".