Найбагатшому бізнесмену Словаччини Маріану Кочнеру пред'явили звинувачення в вбивстві журналіста-розслідувача Яна Куцяка і його нареченої Мартіни Кушнірової.

Про це повідомляє видання Aktuality.sk.

 

 

У лютому 2018 року 27-річного словацького журналіста-розслідувача Яна Куцяка і його наречену знайшли мертвими в їхньому будинку в населеному пункті Велька Мача біля міста Трнава. За даними поліції, журналіст помер від пострілу в груди, а його дівчина - в голову. Як заявила поліція, вбивство було скоєно в період між 22 і 25 лютого, і пов'язане з професійною діяльністю загиблого. Через кілька днів поліція Словаччини затримала сімох підозрюваних у справі про вбивство Куцяка.

 

 

Маріан Кочнер - один з фігурантів матеріалів Куцяка, проти якого журналіст подавав кримінальну скаргу через ймовірні загрози. Поліція тоді закрила справу, навіть не допитавши Кочнера. Мультимільйонера вважають наближеним до партії влади SMER.

 

Слідчі пред'явили звинувачення Кочнеру більш ніж через рік після резонансного вбивства. Зараз відомо, що слідчі вважають, що саме Кочнер віддав наказ убити Куцяка за його журналістську діяльність.