Як повідомляє The Hill, американські законодавці прийняли резолюцію, яка носить рекомендаційний характер, одноголосно - всі 420 голоси були віддані "за".

 

У резолюції міститься заклик до Генпрокуратури США надати доповідь Мюллера Конгресу і громадськості "за винятком тих випадків, коли публічне розголошення будь-якої частини прямо заборонено законом".

Ухвалення резолюції було ініційовано головою юридичного комітету Палати представників Джеральдом Надлером.

 

 

Раніше американські ЗМІ повідомили, що Роберт Мюллер незабаром завершить звіт про розслідування, в рамках якого під суд були відправлені кілька політичних радників президента США Дональда Трампа.

 

Після ознайомлення з підсумковою доповіддю щодо російської справи генпрокурор підготує конфіденційний звіт і направить його до Конгресу США. Відповідно до американського законодавства, рішення про публікацію звіту Мюллера приймає генпрокурор.

 

 

Роберт Мюллер розслідує втручання РФ у президентські вибори 2016 року. Він, зокрема, займається розслідуванням можливої змови виборчого штабу Дональда Трампа і РФ.

 

 

Дональд Трамп заперечує змову з росіянами, а розслідування вважає "полюванням на відьом". Глава Білого дому також неодноразово погрожував припинити розслідування Мюллера, проте не поспішав цього робити через політичні наслідки.

 

В рамках цього розслідування суд присяжних визнав винним колишнього главу передвиборного штабу Трампа Пола Манафорта, який співпрацював з Партією регіонів і екс-президентом України Віктором Януковичем.

 

Колишній особистий адвокат і помічник Дональда Трампа Майкл Коен був засудженийдо трьох років ув'язнення за махінації при фінансуванні передвиборних кампаній, а також неправдиві свідчення.