Частина депутатів всередині команди Петра Порошенка вже нині, певною мірою, готові йти на контакти з його опонентом у другом турі виборів Президента.

Крім того, про свою готовність брати участь у парламентських перегонах восени поточного року вже озвучив і прем'є-міністр України, Володимир Гройсман.

Таку думку висловив під час прес-конференції у Києві Ігар Тишкевич, експерт програми «Міжнародна і внутрішня політика» («Український інститут майбутнього»), передає INTV.

«Дуже агресивна кампанія діючого президента призвела до того, що його політичні опоненти, а це - «Батьківщина», «Самопоміч» та інші, вони значною мірою перейшли з категорії «опонентів» в категорію «ворогів», а це зовсім інші вже і риторика, і зовсім інший стан протистояння», - сказав він.

Подібна ситуація і у Володимира Зеленського, у якого «взагалі немає своїх депутатів».

«Щодо Володимира Зеленського, то у нього взагалі немає своїх депутатів, бо якщо говорити про тих, хто сьогодні спробує створювати черговий політичний проект - це фракція імені Володимира Зеленського, то, звісно, таких перебіжчиків вже давно називали «тушками» і очікувати чогось гарного від них не випадає. А з іншого боку є достатньо різка конфронтація з «Блоком Петра Порошенка» і з частиною «Народного фронту». Тому лояльної Верховної Ради не буде в жодного з кандидатів у Президенти», - аргументував експерт.

Загалом, передвиборча агітація була дуже жорсткою і вона, де-факто, розділила суспільство на декілька груп, наголосив І. Тишкевич.