Обидва кандидати у Президенти України зосередились «абсолютно і виключно» на своїх особистих амбіціях.

Водночас, нині «ми пожинаємо плоди Майдану», адже лозунги Майдану були одні - геть! Сьогодні це відбувається у більш завуальованій формі.

Таку думку висловив під час експертної дискусії у Києві на тему: «Вибори Президента України 2019: що нового за лаштунками шоу?» дипломат Володимир Хандогій, передає INTV.

«Результат - це невдоволення існуючою владою і такий потужний посил людей, громадянського суспільства на зміну цієї влади», - наголосив він.

Не складається лише один пазл, під назвою «Незалежна самостійна Україна», зазначив В. Хандогій.

«Хотілося аби ми все-таки не втратили і змогли в останній момент покласти отой останній маленький пазлик, який, як завжди, ми знаходимо наприкінці цього процесу складання великої картини і вставити його у потрібне місце», - наголосив дипломат.

За його словами, обидва кандидати у Президенти України забули, перш за все, про людей.

«Вони забули про людей і зосередились абсолютно і виключно на своїх особистих амбіціях. Як один, так і інший. Тому, можна говорити і про Нормандський формат, як до нього ввести двох людей чи дві країни, чи можна говорити про ПДЧ, чи потрібен референдум, але це все здається ірелевантним», - резюмував В. Хандогій.