Окружний адміністративний суд Києва продовжує роботу над позовною заявою екс-народного депутата Давида Жванії про заборону на виїзд 180 вищих посадових осіб України, повідомив суддя-спікер цього суду Богдан Санін.

"Вчора до Окружного адміністративного суду Києва надійшла позовна заява, підписана фізичною особою Давидом Жванією. Зазначена позовна заява стосувалася 180 топ-посадовців, серед яких - міністри, депутати, судді, прем'єр-міністр", - сказав він.

 

Як повідомлялося, Д.Жванія в коментарі інтернет-виданню "Українська Правда" в середу заявив, що не подавав позов до столичного суду з вимогою заборонити виїжджати за кордон президенту України Петру Порошенку та іншим високопоставленим чиновникам протягом одного року після проведення парламентських і президентських виборів і протягом одного року після їх звільнення.

"Я спростовую, ніякого позову я не подавав. У цьому дурдомі я брати участі не хочу", - наводить слова Д.Жванії сайт видання в середу ввечері.

 

Він додав, що зателефонував до Окружного адміністративного суду м. Києва, який оприлюднив відповідну інформацію.

За його словами, він запитав, як на сайті суду з'явилася заява від його імені, яку не підписано, зазначив Д.Жванія. Однак у суді йому сказали, що вже не працюють.

"Я вранці звертатимуся до суду, щоб вони пояснили, як з'явився. Вони пояснили, що це поштою хтось направив, і вони оприлюднили на сайті, а я ніякої позовної заяви не відправляв", - стверджує Д.Жванія.