Довгоочікуваний державний візит Дональда Трампа до Великобританії відбудеться 3-5 червня, підтвердили у Букінгемському палаці та на Даунінг-стріт.

 

Президент США і перша леді будуть гостями королеви під час візиту, а також проведуть переговори з прем'єр-міністром Терезою Мей на Даунінг-стріт.

Президент Трамп також відвідає захід у Портсмуті, щоб відзначити 75-річчя D-Day, в якому візьмуть участь ветерани висадки в Нормандії.

 

 

Офіційні представники заявили, що подія стане "одним з найбільших британських військових спектаклів в новітній історії", що передбачає проліт літаків РАФ і проходження більше 11 судів Королівського флоту.
«Велика Британія та Сполучені Штати мають глибоке й стійке партнерство, яке корениться в нашій спільній історії та спільних інтересах», - сказала пані Мей. "Ми робимо більше разом, ніж будь-які дві нації в світі, і ми є безпечнішими і процвітаючими через нашу співпрацю".

 

Коли президент Трамп останній раз побував у Великобританії влітку 2017 року, відбулися демонстрації в Лондоні та в інших містах.
Він також викликав суперечки, критикуючи пані Мей в інтерв'ю газеті The Sun, яке вийшло за день до того, як він зустрівся з лідером Великобританії.

Г-н Трамп розкритикував, як вона готує Brexit, і висловив думку, що торговельна угода між США та Великобританією малоймовірна, хоча він швидко змінив точку зору.