Високопоставлені члени Консервативної партії вимагають від прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей відмовитися від переговорів з лейбористами щодо компромісу для затвердження угоди по Brexit. Про це повідомляє агентство Reuters.

На їхню думку, у переговорах, які тривають сьомий тиждень, не спостерігається значного прогресу. Лідер лейбористів Джеремі Корбін сказав, що минулого тижня прем'єр не зробила вагомої пропозиції щодо Brexit і не змінила свої "червоні лінії".

 

 

Тринадцять колишніх колег Мей з кабінету міністрів, а також Грем Бреді, голова Комітету 1922, який керує справами партії, написали лист з проханням не погоджуватися на вимогу лейбористів про митний союз з ЄС після Brexit. 

 

 

"Ви б втратили лояльну частину Консервативної партії, розкололи б нашу партію і, ймовірно, нічого б не добилися. Ми закликаємо вас подумати ще раз", - йдеться в листі, підписаному Гевіном Вільямсоном, звільненим з посади міністра оборони в цьому місяці, і колишнім міністром закордонних справ Борисом Джонсоном.

 

 

Брейді раніше заявляв, що Мей повинна прискорити процес відходу з поста і оголосити про відставку до виходу Палати громад на літні канікули, які зазвичай починаються в третій або четвертий тиждень липня.

 

7 травня стало відомо, що Британія буде змушена брати участь у виборах до Європарламенту, адже вже очевидно, що не вистачить часу для ратифікації угоди про вихід з ЄС в парламенті.