Представники Консервативної партії Британії і лейбористів дійшли згоди про те, що угода з Брюсселем про умови Brexit повинна пройти ратифікацію в парламенті до відходу парламентаріїв на літню перерву, повідомляє британська газета The Guardian.


"Представник прем'єра повідомила кабінету міністрів, що догляд парламенту на літню перерву - це крайній термін для того, щоб домогтися ратифікації угоди про вихід з ЄС", - зазначає видання.


Британський парламент, як правило, йде на літню перерву в другій половині липня і повертається до роботи у вересні.
Високопоставлені представники обох партій проводять зустрічі вже кілька тижнів в спробі знайти компроміс по Brexit, який отримав би підтримку в британському парламенті.


Позиції сторін по Brexit залишаються далекими один від одного. Офіційний представник знаходяться в опозиції лейбористів, відповідальний за питання Brexit, Кир Стармер заявляв в інтерв'ю газеті The Guardian, що його партія готова підтримати угоду по Brexit, тільки якщо її потім винесуть на референдум.


Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей, в свою чергу, відкидала можливість нового референдуму по Brexit, заявляючи, що своє рішення британські піддані висловили на референдумі 2016 року.


Якщо міжпартійні переговори проваляться, уряд має намір надати парламенту на голосування кілька варіантів Brexit. Попередні подібні голосування не принесли результату.


Вихід Великобританії з ЄС планувався на 29 березня, проте британський парламент так і не встиг узгодити умови виходу з ЄС до цієї дати. В результаті Brexit перенесли на 31 жовтня.