Верховна Рада України має підтримати проект постанови про висловлення недовіри Генеральному прокурору Юрію Луценку через його незадовільну роботу на займаній посаді.

Про це у кулуарах Верховної Ради України повідомив народний депутат фракції «Батьківщина» Ігор Луценко, який є ініціатором відповідного проекту постанови, передає INTV.

«Станом на сьогодні до мене звернулись 20 народних депутатів і підписались під проектом постанови (щодо висловлення недовіри Генеральному прокурору Юрію Луценку - ред.)», - сказав він.

За словами політика, Юрій Луценко «мав кредит довіри» суспільства, але «зараз він розтратив його». Парламентарій нагадав, що нині провалено розслідування корупції топ-посадовців, справ щодо злочинів проти Майдану, а також ним «порушено етичні межі».

«Я та багато інших готові були йому допомагати йому у тому, щоб він був ефективним генеральним прокурором...», - сказав він.

Ігор Луценко зауважив, що на посаді Генерального прокурора України повинен перебувати досвідчений юрист.

Нагадаємо, напередодні у Верховній Раді України розпочали збір підписів за відставку з посади Генерального прокурора України Юрія Луценка. Про це з трибуни парламенту 26 квітня заявив народний депутат «Батьківщини» Ігор Луценко.

Нардеп повідомив, що наразі в парламенті є дві такі ініціативи - окрім Ігоря Луценка з аналогічною виступив народний депутат Єгор Соболєв (фракція «Самопомочі»).

 

 

Софія ЗАРУДНА, INTV