Серед усіх політичних партій, які за даними соціологічних досліджень на найближчих парламентських виборах проходять до Верховної Ради України, команда «Батьківщини» найбільшим чином орієнтується на професійний і фаховий захист інтересів громадян.

Про це під час прес-конференції сказав експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко, передає INTV.

«Партія «Батьківщина» передусім орієнтована на максимальний технологічний і професійний захист інтересів громадян і, відповідно, на парламентських виборах займатиме саме таку - ділову, прагматичну і дипломатичну позицію...», - сказав він.

За словами експерта, така позиція лідера партії ВО «Батьківщина» є цілком логічною з точки зору «народного господарства і входження країни в опалювальний сезон», оскільки питання саме такого рівня турбують громадян країни на особистісному рівні найбільшим чином, і потребують негайного вирішення з боку нової влади.

«Ми були свідками того, що вчора у ефірі політичного ток-шоу Юлія Тимошенко нагадала партії «Слуга народу», що головним очікуванням громадян у персональному вимірі є питання ціни на газ і вартість комунальних послуг загалом», - сказав він.

«Саме тому вона передала голові Адміністрації Президента пану Богдану проекти конкретних нормативних документів, указів і розпоряджень, у який спосіб можна виконати виборчу обіцянку чинного президента про зменшення удвічі вартості газу для домогосподарств», - додав політолог.

Водночас Костянтин Матвієнко зауважив, що партія ВО «Батьківщина» і особисто Юлія Тимошенко мають «цілком конструктивну і ділову позицію щодо чинного президента».

«Ми бачимо, що ті кроки, які справді викликають сумніви, відразу піддаються критиці, а де новий президент має рацію - його підтримують», - зауважив Костянтин Матвієнко.

 

 

Софія ЗАРУДНА, INTV