Призначення професійного нового голови уряду дозволить вирішити вкрай нагальні питання як то проведення переговорів із МВФ, призначення посадовців виконавчої влади і вирішення питання тарифів для населення. І найбільш ефективним прем'єр-міністром може стати голова партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка має необхідний досвід вирішення кризових ситуацій в країні.

Про це під час прес-конференції сказав директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко, передає INTV.

За словами експерта, нині в Україні відсутній голова уряду, але існують завдання, які потребують нагального вирішення. Мова іде про проведення переговорів із МВФ, тарифні питання і розчистку вищого ешелону виконавчої влади.

На переконання Віктора Небоженка, «політична свідомість і зрілість нового президента проявиться лише в тому випадку, якщо він знайде людину, яка спроможна буде виконати такі завдання».

«Єдина людина, яка спроможна цю ситуацію викрутити - це Юлія Тимошенко. Я б на місці Зеленського зробив би її прем'єр-міністром... Зараз важливо продемонструвати, що влада в Україні не просіла, не обвалилась, не відбулось зупинок», - сказав він.

На переконання Віктора Небоженка, новому президенту слід негайно протягом кількох днів шукати політиків, які готові виконувати конкретні завдання.

«Оце була б велика політика, а не дотепні анекдоти абощо...», - іронізував він.

 

 

Софія ЗАРУДНА, INTV