У проекті нового Трудового кодексу України №1658 є явний перекіс у бік роботодавця, а сам законопроект звужує права працівників.

Таку думку висловив під час прес-конференції у Києві Андрій Павловський, експерт з соціальних питань, передає INTV.

Так, згідно документу, роботодавець матиме право особисто видавати нормативні акти, йому дозволяється повністю контролювати особисте життя працівника, в тому числі дозволено таємно проводити аудіо- і відео-записи. Крім того, з прийняттям цього закону можна буде звільняти одиноких матерів на загальних підставах.

«Цей законопроект розширює права роботодавців, у той же час там практично нема підстав для притягнення роботодавця до відповідальності у разі порушення трудових прав працівників», - сказав А. Павловський.

Як відомо, законопроект №1658 був прийнятий ВРУ у першому читанні, а «продавили» його роботодавці, додавши потрібні для себе поправки, зазначив експерт.

Зокрема, в інтересах роботодавців у проект закону були внесені антипрофспілкові поправки. Відтепер роль профспілок у цьому Трудовому кодексі фактично зводиться до нуля.

«Якщо у діючому Трудовому кодексі є цілий розділ, присвячений правам профспілок, то тепер профспілки навіть не мають права формально погоджувати акти звільнення працівників», - підкреслив А. Павловський.

У документі також прописані моменти «кріпосницького» характеру. Для прикладу, один роботодавець може передавати свого працівника іншому роботодавцеві.

Загалом, за словами експерта, у законопроекті про новий Трудовий кодекс «дуже багато порушень».

«Дивно, що про цю ініціативу у Мінсоцполітики згадали після президентських виборів. Мабуть, там нема чим вже займатися (...) Краще б подумали, як зупинити масову трудову міграцію українців, а не гралися з трудовим законодавством», - зазначив А. Павловський.  

«Я не бачу жодної потреби приймати новий Трудовий кодекс. Якщо ж виникають якісь нагальні потреби внести зміни в законодавство - вносьте їх в діючий кодекс законів про працю», - резюмував експерт з соціальних питань.