29-й з'їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України. Цього разу проходить одночасно із святкуванням Дня фермера - 19-го червня.

У порядку денному - питання на захист інтересів фермерів. В залі дискусія - як спільними зусиллями відстояти свої права. У організаційній частині - голова Асоціації Микола Стрижак представляє нових голів обласних асоціацій.

На 29-тому з'їзді - також присутній заступник голови парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, народний депутат «Батьківщини» Вадим Івченко.

"Чинна ВР за каденцію ухвалила низку позитивних для фермерів рішень - як то надання сімейним фермерським господарствам підприємницького статусу. Також проголосували ЗУ про консолідацію земель і землі колективної власності та ЗУ про органічне виробництво. Попри те, впевнений: цього - замало. І в час, коли кількість фермерів в Україні - зменшується, важливо - об'єднувати зусилля", - сказав парпламентарій.

За поданням Асоціації, від Верховної Ради Вадим Івченко та голова Союзу українського селянства Іван Томич  вручили нагороди: почесні грамоти за особливі заслуги перед українським народом.