Створити максимально широку коаліцію дій, скасувати корупційні рішення старої влади, ухвалити справедливий бюджет, знизити тарифи та закласти підвалини для росту економіки - такими будуть перші кроки «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко у перші 100 днів після парламентських виборів.

Про це сьогодні повідомила Голова партії Юлія Тимошенко на прес-конференції в ІА «Інтерфакс».

Вона заявила, що створення у новій Верховній Раді більшості із проєвропейських, демократичних, патріотичних сил допоможе демонтувати кланово-олігархічний уклад та зупинити корупційні оборудки, які зараз тривають, зокрема і з ГТС.

«Команда «Батьківщини» буде із задоволенням працювати в такій коаліції дій. Ми покладемо для роботи нашу програму - Новий Курс, у якому покроково розписаний план відродження, порятунку України та подолання корупції», - наголосила Юлія Тимошенко.

Вона заявила про необхідність скасувати всі постанови уряду Гройсмана та рішення ВРУ, «які мали лобістський, корупційний характер і призводили до того, що люди ставали біднішими, а країна ставала економічно слабшою». І «Батьківщина» вже підготувала реєстр таких документів, які були ухвалені проти інтересів людей. На першому місці у ньому стоятиме - зниження тарифів.

Наступна невідкладна дія команди «Батьківщини» - це ухвалення справедливого бюджету.

«Наша команда не дозволить більше ухвалювати такі руйнівні бюджети, які ухвалював уряд Гройсман останні 5 років. Нам потрібен бюджет, який започаткує зростання економіки щонайменше на 7% в рік і підніме рівень життя людей за наступні роки, коли буде нова влада, принаймні до рівня Польщі», - запевнила лідер партії.

У планах партії - і тотальний аудит усіх ресурсів країни, щоб розібратися, «що вони забрали за останні 5 років, що вони зараз збираються забирати, як все повертати, і що у нас неефективно управляється».

У невідкладному пакеті дій «Батьківщини» за 100 днів також перші стратегічні кроки, які забезпечать підняття економіки - новий податковий кодекс, детінізація процесів на митниці, зміна грошової політики НБУ.