Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» дав коментар INTV з приводу подання командою «Батьківщини» заяви до ДБР про «скоєння керівництвом Кабміну, НКРЕКП та «Нафтогазу» злочину щодо доведення української ГТС до штучного банкрутства».

«Тимошенко дуже добре знається на питаннях газової проблематики, вона дуже професійно знає ці проблеми. Для Зеленського - це нова тема. Вони зіткнулися зараз з цілою купою проблем, можливо, вони ще не в курсі. Наскільки я розумію Тимошенко звернулася до нового президента, надала йому цю інформацію, але оскільки це команда молода, яка перед собою має зараз цілу купу проблем, то, просто кажучи, руки ще не дійшли до цієї теми. Плюс вони ще не встигли провести аудит цієї проблематики. Тому Тимошенко взяла на себе цю ініціативу», - аргументував Володимир Фесенко.

За його словами, проблеми з українською ГТС виникли вже давно: скорочення транзиту газу, особливо після подій 2014 року, конфлікту з Росією - були одними з головних чинників.

У свою чергу, наші західні партнери, особливо Німеччина, давно ставлять питання про модернізацію української ГТС, фізичного стану труби.

«Але вони також ставлять питання про створення газотранспортного консорціуму і, можливо, це моє припущення, той же Коболєв, як керівник НАК «Нафтогазу України», а можливо й інші керівники вели якісь таємні перемовини щодо приватизації ГТС. Чутки про це з'являлися і раніше ну а зараз, коли є такий перехідний період, коли президентські вибори відбулися і мають ще відбутися парламентські вибори, а, відповідно, може помінятися уряд і керівництво НАК «Нафтогазу України», і все це можливо підштовхує керівників, зокрема НАКу, до якихось дій по приватизації», - висловив припущення фахівець.   

На його думку, ситуація з приватизацією ГТС, скоріше всього, пов'язана з перехідним періодом у владі.