«Батьківщина» - це впливова політична партія, яка має давню історію, харизматичного лідера та партійні осередки майже на всій території України. Саме тому вона є лідером ТОП-20 українських партій за ефективністю та активністю.

 

Про це зазначили українські політологи, обговорюючи сьогодні в ІА «Укрінформ» результати аналізу Міжнародного центру перспективних досліджень щодо активності та ефективності політичних партій за останні 5 років.

«Лідерство «Батьківщини» є абсолютно закономірним і логічним. Це реальна партія, яка вже давно існує. Це одна з найбільш сталих партій, яка ефективно бере участь у всіх виборах: від місцевих до президентських і парламентських. Має розвинену партійну структуру, харизматичного лідера», - зазначив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

 

 

 

Зі свого боку політолог, Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов зауважив, що «Батьківщина» - це електорально ефективна партія, адже з 2002 року має парламентське представництво.

 

 

До того ж, звернув увагу він, рейтинг самої партії та особистий рейтинг лідера політичної сили Юлії Тимошенко майже збігаються, тобто «це свідчить про те, що є і партійна структура, і є лідер».

 

 

Зазначимо, що під час аналізу партій до уваги брали 4 ключових індекси: електоральна активність, електоральна ефективність, формування програмно-проблемних активностей, а також інформаційна активність.

 

65045946_331457894435745_8958388617869262848_n

 

Як зазначають автори дослідження, бренд політичної сили «Батьківщина» залишався незмінним попри часи піднесення та невдач і сформував ядерний електорат, який у будь-який час підтримує її і це свідчить про успішність.

 

Окрім того, зазначають в МЦПД, показником ефективності «Батьківщини» стала розробка масштабного проєкт - Нового курсу, який має суттєву перевагу над іншими партіями в аспекті програмно-проблемних пропозицій.