Програма «Треба діяти» - це крок до реалізації і створення чіткого плану дій для відродження України, де дипломатичний напрямок має бути неабияким чином посилений.

 

Про це сказав дипломат, кандидат у народні депутати фракції «Батьківщини» Маркіян Лубківський, коментуючи програму презентації плану дій «Треба діяти» передає INTV.

«Треба діяти» - це перший крок до реалізації і створення чіткого плану дій, щоб Україну вивести із затяжної кризи - як політичної, так і економічної. І ніхто краще за Тимошенко не розуміється на питаннях економіки і питаннях внутрішнього життя країни», - сказав він.

 

За його словами, «Треба діяти» - це унікальна програма, якої не має жодна інша політична партія.

«Це колективна праця, яка дасть колективний успіх. В основі програми «Треба діяти» - лежить Новий курс України, а це ті напрацювання, які за останні роки створили провідні фахівці країни», - пояснив дипломат.

 

Експерт наголосив, що сьогодні важливо, що Юлія Тимошенко простягає руку допомоги Президентові, і нині важливо, щоб «поєдналися бажання і досвід, бо лише у такому поєднанні Україна може бути успішною».

«Чимало проблем накопичилось в Україні - від економіки до зовнішньої політики. І важливо, щоб ми всі діяли разом. Тому що експерти усіх галузей - починаючи від екології і енергетики, закінчуючи транспортом і гуманітарними питаннями - об'єднались заради цього. Партія «Батьківщина» не обмежилась власними знаннями і власним досвідом, а залучила велику кількість фахівців», - сказав він.

 

Маркіян Лубківський акцентував, що він особисто має на меті працювати у дипломатичному напрямку, і має низку ідей та ініціатив, щоб презентувати Україну на найвищому рівні.

«Мрію, реалізувати свої вміння в галузі дипломатії. Але - не лише, тому що це і гуманітарні питання - як то презентація України у світі, так реалізація культурного потенціалу країни...», - завершив він.

 


Софія ЗАРУДНА, INTV