Глава Представництва ЄС в Україні, Хюг Мінгареллі очікує, що після дострокових парламентських виборів 21 липня курс України на проведення проєвропейських реформ збережеться.

 

Про це посол заявив під час презентації дослідження «ЄС та НАТО у новій Раді: на які реформи чекати?» у Києві, передає INTV.

«Зрозуміло, що багато реформ, які вже були здійснені і розпочаті, такі як децентралізація, реформа держуправління, пенсійна реформа, медична реформа - всі ці реформи наближали Україну до Європейського союзу. Ми сподіваємося, що нове і керівництво України продовжуватиме працювати в цьому ж напрямку. І великий плюс в тому, що їм не потрібно буде розпочинати «з нуля», - сказав Хюґ Мінґареллі.

«Ми сподіваємося, що нові лідери розбудовуватимуть далі те, що є на сьогодні (...) Тому що це хороша база того, аби наблизити Україну до ЄС», - додав Мінґареллі, висловивши сподівання, що відкату реформ не станеться.

 

За словами Глави Представництва ЄС в Україні, новій українській владі у майбутньому слід зосередитися на реформах енергетичного сектору, ринку землі, запуску Антикорупційного суду та приватизації великих державних компаній.

 

Він також привітав ухвалення нового виборчого кодексу, закликавши, аби ця реформа була імплементована «якомога швидше».