У центральних районах Києва почали встановлювати контейнери для роздільного збору сміття, а також нові контейнери для твердих відходів, повідомляє "Київспецтранс".


Підприємство закупило понад 600 нових контейнерів для твердих побутових відходів і ще 120 контейнерів для збору пластику і скла. Це роблять у рамках міського пілотного проєкту з метою впровадження роздільного збору сміття.

 

контейнерыКиев

 

У "Київспецтранс" нагадали, що в контейнер для збору скла не можна викидати фарфор, кераміку, дзеркала та будь-які лампочки. Можна: скляні банки, віконне скло, пляшки з-під напоїв, ліків і так далі.

 

контейнеры

 

У контейнер для пластику не можна викидати предмети, що містять папір або метал, сильно забруднені жиром предмети. Можна пластикові пляшки і упаковку з усіма цифрами (крім 3 і 7), пакети з супермаркетів, плівку стрейч, пухирчасту та поліпропіленову плівку, одноразові стаканчики і контейнери.

 

контейнер

 

Нагадаємо, у січні в Києві почали встановлювати контейнери для небезпечних відходів: відпрацьованих батарейок, енергозберігальних ламп і ртутних термометрів.