Лідера партії «ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко хочуть бачити прем'єр-міністром України найбільша кількість українців.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка.

Так, згідно з оприлюдненими даними, 15.7% опитаних респондентів висловились у підтримку Ю. Тимошенко, як нового керівника Кабінету міністрів України.

 

premier

 

Ще 13,5% опитаних бачать у кріслі глави уряду засновника партії «Опозиційна платформа - За життя», народного депутата, Юрія Бойка.

Нинішнього очільника, Володимира Гройсмана, залишили б на посаді прем'єр-міністра 8,6% респондентів.

Не змогли відповісти на питання 9,4% опитаних.

Опитування щодо нового очільника уряду майже віддзеркалює відповідь на запитання щодо тих політиків, яких хочуть бачити українці у новому складі парламенту.

 

politics

 

«Перше місце займає Юлія Тимошенко. На другому місці Бойко. Далі Смешко, Гройсман, Вакарчук, Гриценко, Порошенко, Садовий і Саакашвілі. Якщо казати про першу четвірку, то це представники тих політичних партій, які скоріше за все і будуть представлені у Верховній Раді України. Тобто, ніяких тут значних коливань в громадської думки ми не спостерігаємо», - зазначив під час прес-конференції у Києві Дмитро Дмитрук, директор Центру «Соціальний моніторинг», передає INTV.

 

Дослідження проводилося 3-10 липня в усіх регіонах України, крім непідконтрольних уряду територій.

Опитано 3022 респондентів, стандартна похибка вибірки +/- 1,8%.