«8 законів за 100 годин» - пакет перших законопроектів для нової «Коаліції дій», представила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко разом із своєю командою. Переконує: після завершення парламентських виборів слід негайно включатись в роботу – для здійснення невідкладних змін в країні

Ухвалення закону про спрямування газу вітчизняного видобутку на потреби населення і встановлення граничної рентабельності на рівні 30% - це перший крок для нової Верховної Ради, - впевнена Тимошенко. Це призведе до зниження ціни на газ, гарячу воду та тепло – вдвічі.

 

Наступні невідкладні кроки – ухвалення закону про обов’язкове медичне страхування, запровадження допомоги молодим батькам, продовження мораторію на продаж землі, ухвалення законів про деофшоризацію, нового Податкового кодексу, та останній, восьмий документ – законопроект про відсутність терміну давнини для злочинів за наживу на війні. 

Вибори до парламенту – відбудуться вже найближчої неділі, 21 липня. Юлія Тимошенко закликає підтримати «Батьківщину», аби відкрити можливість для впровадження запропонованих змін.