Німеччина переконана, що після оголошення нового перемир'я на Донбасі з'явилась надія на покращення ситуації в регіоні. Тому, Берлін закликає російську сторону до конструктивної позиції з метою врегулювання війни на сході України.

Таку заяву зробив міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас перед вильотом до Москви, пише DW. Там він проведе переговори з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим.

 

У питанні перемир'я, розведення військ, припиненні вогню і реалізації мінських угод нарешті знову з'явилася надія на світло у кінці тунелю. Тепер сторони повинні продемонструвати готовність до діалогу та дій, інакше в цьому конфлікті і надалі будуть гинути люди, - наголосив Маас.

 

 

Голова МЗС Німеччини відзначив, що Берлін і Москва наразі мають "принципово різні погляди у багатьох областях".

"Ми повинні говорити про це, оскільки тільки із залученням Москви будуть досягнуті результати з важливих міжнародних тем. Для цього необхідні пряма розмова і відкритий діалог", - переконаний дипломат.

 

Загалом німецький міністр планує обговорити з російським колегою  складну ситуацію на Сході України, питання Сирії, іранську ядерну програму і ряд інших питань.