Президент США Дональд Трамп вступив у суперечку зі своїм радником з національної безпеки Джоном Болтоном перед його відставкою, повідомляє CNN з посиланням на джерела.

Гаряча суперечка виникла ввечері в понеділок, 9 вересня, через плани Трампа провести переговори з лідерами політичного крила Талібану в його резиденції в Кемп-Девіді, повідомили джерела.


На даний момент невідомо, перепалка між Трампом і Болтоном виникла під час телефонної розмови чи особистої зустрічі.

За словами джерела з оточення Трампа, чиновники недолюблювали Болтона не тільки через політичні розбіжності, а й через його поведінку.


Джерело зазначило, що загальне роздратування викликали його «тактика, стиль і бравада». Наприклад, Болтон подорожував з великою кількістю співробітників, іноді на окремому літаку, «майже діючи як державний секретар».


Крім того, Болтон конфліктував з держсекретарем Майком Помпео і начальником апарату Білого дому Міком Малвані.


10 вересня президент США Дональд Трамп написав в своєму Twitter, що звільнив радника з нацбезпеки Джона Болтона, заявивши, що його «послуги в Білому домі більше не потрібні».


Болтон відповів, що сам запропонував піти у відставку.

 

Джон Болтон обіймав цю посаду з березня 2018 року. Він став третім радником Трампа з нацбезпеки - після Майкла Флінна і Герберта Макмастера.