Розведення військових сил у населених пунктах Золотому і Петрівському має початись у першу чергу із боку Російської Федерації. Тоді це стало б жестом «доброї волі» і чітких намірів щодо неприпустимості продовження військового протистояння.

 

Про це під час пресконференції на тему: «Розведення військ: крок к миру або привід для загострення конфлікту на Донбасі?» сказав військовий експерт Ігор Козій, передає INTV.

 

Експерт зазначив, що відвід українських військ від лінії розмежування фактично відбувся, але не відбулось відводу військових сил із іншого боку. Таким чином, відвід українських військ демонструє, що «українська сторона показала приклад», в той час як «Російська Федерація намагається використати ситуацію задля власних інтересів».

«Було б правильно, щоб протилежна сторона також відвела свої війська на ділянці Золотого першою, а вже ЗСУ - в другу чергу, що було б на паритетних умовах», - впевнений він і додав, що «натомість починається посилення обстрілів з боку окупованих територій».

 

На його переконання, протилежна сторона нарешті має продемонструвати жест «доброї волі».

«Російська Федерація може спробувати почати і наступ, але поки що ми будемо сподіватись, що вони мають добру волю. Разом із тим ми не бачимо цю «добру волю» в практичних діях - відведення військ в першу чергу, мовляв, ми готові - все нормально, все зрозуміло», - зазначив експерт.